Zřízení půjčky nebankovní cestou

posted in: Akční novinky | 0

Přemýšlíte nad tím, že byste si zřídili půjčku, nechcete nebo nemůžete však navštívit banku? Nemusíte však ztrácet hlavu, existují i alternativní způsoby, jak si zřídit půjčku mimo banku a vyjít kvalitně a bezpečně. V současné době existuje mnoho nebankovních společností, které nabízí zřízení půjčky bez jakéhokoli dokladu, stačí jen občanský průkaz. Zřízení půjčky v bance vyžaduje fakt, být založený a mít tzv. čistý štít. Pokud jste např. měli v minulosti problémy se splácením či máte podprůměrný či žádný plat, půjčku v bance si zřídit nemůžete.

Jedním z mnoha typů nebankovních půjček jsou nebankovní půjčky bez registru a zástavy. Půjčky bez registru a zástavy jsou vhodné pro všechny, kteří se v minulosti dostali do problémů se splácením a ocitli se tak na registru dlužníků, ze kterého již není úniku. Pokud jste v registru dlužníků, nemůžete si zřídit půjčku v bance. Právě pro Vás jsou nebankovní půjčky bez registru a zástavy, u kterých nedochází k nahlížení do registru dlužníků.

Dále existují půjčky bez potvrzení o přijmu. Půjčky bez potvrzení o příjmu hojně využívají všichni, kteří mají nízký či žádný plat a nemohou si taktéž dovolit půjčku v bance. Půjčky bez potvrzení o příjmu jsou produktem, o který je velký zájem, jelikož je u nás mnoho nezaměstnaných a sociálně slabých, kteří finanční injekci nutně potřebují.

Poslední možností jsou půjčky od soukromých osob nejčastěji zřizují soukromí investoři. Půjčky od soukromých osob mají jednu velkou výhodu, kterou je individualita. Půjčky od soukromých osob mohou být přímo šité na míru, jelikož se můžete velmi snadno domluví s jejím zřizovatelem.