Úvěry pro neplatiče i nezaměstnané

posted in: Akční novinky | 0

Chcete si zřídit úvěr, nepatříte však mezi důvěryhodné a prvotřídní klienty? V dnešní době se to stává často více zde. Banky si své klienty vybírají velmi pečlivě, úvěr si tak nemůže dovolit každý. Podmínky pro schvalování úvěrů v bankách jsou velmi přísné, proto je mnoho těch, kteřísi úvěr v bance nemohou vůbec dovolit. Naštěstí existují nebankovní společnosti, díky kterým si mohou dovolit úvěr i ti, kteří patří mezi rizikové. Skvělým příkladem jsou nebankovní půjčky bez registru a zástavy.
Nebankovní společnosti využívají prázdného místa na trhu a nabízí produkty jako např. cofidis půjčku těm, kteří si je nemohou dovolit v bankách. Nebankovní úvěry jsou tak vhodné pro neplatiče, dlužníky i nezaměstnané. Právě nebankovní půjčky bez registru a zástavy jsou skvělou volbou pro ty, kteří v minulosti udělali krok vedle a octli se v registru dlužníků. Pokud totiž zapomenete splatit několik splátek i nižší částky, dostanete se do registru dlužníků. Problém je však v tom, že se v tomto registru budete nacházet ještě několik let poté, co všechny dluhy splatíte. Nebankovní produkt je vhodný i pro neplatiče, jelikož zde není do registru dlužníků nahlíženo. Na výši vašich dluhů tak vůbec nezáleží.
Ovšem nejoblíbenější nebankovní úvěry jsou půjčky pro nezaměstnané. Nejvíce zamítnutých úvěrů je právě z důvodu nízkého příjmu, proto jsou tyto produkty tak oblíbené. Banky zde nastavily laťku velmi vysoko, máte-li podprůměrný příjem, úvěr vám bude jednoznačně zamítnutý. A pokud se pohybujete na spodní hranici schválení, podmínky nebudou příliš výhodné – jste bráni jako potenciálně rizikoví a půjčku dostanete s velmi vysokým úrokem. Proto jsou půjčky pro nezaměstnané kvalitním a bezpečným řešením. Úvěr vám je schválen bez ohledu na výši vašich příjmů, tedy nemusíte mít příjmy vůbec žádné.
Na závěr představíme půjčky od soukromých osob, které zřizují soukromí investoři. Výhoda těchto úvěrů spočívá v tom, že se přímo se zřizovateli můžete domluvit na takových podmínkách, které pro vás budou ideální. Proto jsou půjčky od soukromých osob ideální volbou pro všechny, kteří mají ucelenou představu o vyhledávaném produktu. Více informací najdete zde.