Úvěry bez čekání pro každého

posted in: Akční novinky | 0

Víte, že půjčky nejsou jen výsadou ne-rizikových klientů? Dnešní trh nabízí i takové produkty, určené přímo pro rizikové klienty. Navštívíte-li totiž totiž banku za účelem zřízení úvěru, budete muset doložit celou řadu potvrzení a dokladů, které dokáží, že nepatříte mezi rizikové klienty. Např. pro ty, jejichž úvěr není zrovna vysoký, existují půjčky pro nezaměstnané. Banky totiž neschválí úvěr nikomu s nízkým příjmem , jelikož existuje velké riziko toho, že nebudete úvěr splácet. Nebankovní společnosti do tohoto rizika jdou a zřizují úvěry i rizikovým klientům.

Půjčky pro nezaměstnané se staly skutečně oblíbeným produktem, který patří mezi nejvyhledávanější vůbec. Není zde totiž vyžadován doklad o výši příjmů, vůbec tak nezáleží na tom, jaké máte příjmy. Zatímco u bank je laťka pro výši příjmů postavená vysoko, tento nebankovní produkt vám bude schválený i v případě, jste-li nezaměstnaní a máte tak nulové příjmy. Zájem je patrný i ze strany matek na mateřské dovolené, které nemají prakticky žádné příjmy kromě minimálních přídavků.

O nebankovní produkty je však zájem i ze strany těch, kteří se schválení bankovního produktu nemají žádné problémy. Kontrola všech dokladů v bance totiž zabere mnoho času a proto trvá zřízení úvěru i několik dní. Potřebujete-li získat půjčku ve velmi krátkém čase, půjčky do 24 hodin tento problém velice snadno vyřeší. Stačí jen vyplnit krátký online formulář a do jednoho dne budou peníze na vašem účtu. Půjčky do 24 hodin jsou jediným řešením, jak získat úvěr ve velmi krátkém čase.

A na závěr půjčky na směnku. Ty jsou vhodné skutečně pro každého. Pokud vám byly všechny možnosti zřízení úvěru odepřeny, buďte si jisti, že půjčky na směnku získáte bez problémů. Dejte však pozor na to, že je může nabízet každý, takže je nutný pečlivý výběr zřizovatele.