Registr dlužníků nemusí být překážkou

posted in: Akční novinky | 0

Patříte-li mezi ty, kteří v minulosti udělali krok vedle a octli se v registru dlužníků, jistě víte, že další získání úvěru je velmi obtížné, převážně v bankovním prostředí. Ovšem existují možnosti, jak získat druhou šanci. Existují nebankovní půjčky bez registru a zástavy, které jsou nabízené nebankovními společnostmi a jsou určeny právě těm, kteří mají problémy s dluhy. U těchto produktů není do registru dlužníků vůbec nahlíženo, nevadí tak, měli-li jste v minulosti nějaké dluhy nebo je máte nyní.

Problémů se zřízení úvěrů však může být mnohem více. To jistě potvrdí ti, jejichž příjem není zrovna vysoký a i přesto by si půjčku rádi zřídili. V tomto ohledu mají banky postavenou laťku velmi nízké, těch, kteří si bankovní úvěr nemohou dovolit, je skutečně mnoho. I na tento problém nebankovní společnosti zareagovaly a začaly nabízet půjčky pro nezaměstnané. U těchto produktů není doklad o výši příjmů vůbec potřebný, takže si půjčku mohou dovolit i ti, kteří jsou bez práce. Úvěr je vhodný nejen pro nezaměstnané, ale i pro studenty, důchodce či matky na MD. Pro ty existuje specifický produkt půjčky na mateřské dovolené.

Tento produkt je přímo určen všem matkám, které potřebují finanční podporu. Obzvláště u svobodných matek je zájem o produkt patrný, často totiž nemají žádného spoluživitele, nemají prakticky žádné příjmy a nejsou schopny zaplatit všechny výdaje z nízkých sociálních přídavků.

Zřízení tohoto a dalších nebankovních produktů je velice jednoduché, stačí jen vyplnit krátký online formulář s nezbytnými údaji. Peníze vám budou odeslány na bankovní účet obvykle ještě v den zažádání o úvěr. Nebankovní půjčky jsou kvalitní, výhodné a dostupné a v dnešní době srovnatelné s půjčkami bankovními.