Proč chodit do banky? Úvěr si můžete zřídit i z domu

posted in: Akční novinky | 0

Přemýšlíte-li nad zřízením úvěru, uvědomte si, že zřízení půjčky v bance není jedinou možností. V současné době je na trhu mnohem více způsobů, jak si úvěr zřídit, mnohé se bankovnímu typu vyrovnají či jej dokonce předběhnou. Velmi oblíbené jsou dnes nebankovní úvěry. Jsou totiž výhodné a přístupné pro každého. To se v době, kdy si banky své klienty vybírají velmi pečlivě a úvěr jen tak někomu nezřídí, velmi cení. Na trhu existují dva základní produkty, o které je velký zájem. Prvním jsou půjčky bez registru, určeny všem, kteří mají záznam v registru dlužníků a i přesto by si chtěli úvěr zřídit. U tohoto typu půjčky není do registru dlužníků vůbec nahlíženo, nezáleží tak na tom, máte-li nějaké dluhy a teda ani na tom, jak jsou vysoké.

Větší zájem je o produktu zvaný půjčka bez doložení příjmu. Nejvíce úvěrů je totiž zamítnuto právě z důvodu nízkého příjmu. Banky mají stanovenou laťku velmi nízko a je tak mnoho těch, kteří si bankovní úvěr vůbec dovolit nemohou. Pokud se rozhodnete pro tento nebankovní produkt, budete mít po problémech. Nekontroluje se totiž doklad o výši příjmů, nezáleží tedy na tom, máte-li nějaké příjmy. Produkt je tak vhodný pro nezaměstnané, ale i studenty, důchodce nebo matky na MD. Další otázkou však je, když tedy úvěr nebankovní, jaký konkrétně? Pokud chcete vsadit na jistotu a chcete půjčku bez rizika, kredito24 půjčka je dobrým řešením.

Tento produkt je u nás hojně využívaným. Společnost, která jej nabízí, působí na trhu řadu let a přesně ví, co dnešní klient od úvěru očekává. Počet klientů je velký a neustále rose. Zkrátka, společnost má bohaté zkušenosti, mnoho klientů, dobré renomé a zázemí. Není tak důvod mít ze zřízení nějaké obavy.
Úvěr tohoto typu je k dispozici až do výše 50 tisíc Kč, což je pro většinu klientů dostačující. Zřízení je velmi snadné, stačí jen vyplnit krátký online formulář.