Okamžitá půjčka bez formalit

posted in: Akční novinky | 0

Již vás nebaví neustálé čekání v pobočkách kamenných bank? Vadí vám, že při podání žádosti o úvěr musíte společně předložit i celou řadu dokumentů? Pokud tomu tak je, možná je na čase vyzkoušet nebankovní úvěry, které se v mnohém vyrovnají těm bankovním.
Jednoznačně nejvyhledávanějším a nejoblíbenějším nebankovním produkte vůbec je půjčka bez doložení příjmu. Co je na tomto produktu tak dobré? Především přístupnost. Zatímco u nebankovní společnosti s nízkým příjmem zrovna dobře nepochodíte, u nebankovních společností to není žádný problém. Tyto produkty jsou přímo určeny všem, jejichž příjem není zrovna vysoký či dokonce nulový. Zmíněná půjčka bez doložení příjmů patří mezi kultovní produkty v nebankovní oblasti, jelikož nabízí úvěry i pro ty, kterým jsou zdánlivě nedostupné.
Podobně jsou na tom i půjčky bez registru a poplatku. Jsou určeny těm, kteří v minulosti udělali krok vedle a octli se v registru dlužníků. Problém je v tom, že žádná banka nezřídí úvěr někomu, kdo měl někdy problémy se splácením a nachází se v registru dlužníků. Problém je v tom, že všechny banky mezi sebou úzce komunikují a registr dlužníků mají společný, úvěr si tak nemůžete zřídit v žádné bance. U půjčky bez registru a poplatku není vůbec nahlíženo do registru dlužníků, takže nezáleží na tom, máte-li nějaké dluhy a jaká je jejich výše.
A co půjčky ihned na ruku? I ty jsou v nebankovní sféře velmi oblíbené a je o ně neskutečný zájem. Důvod je zřejmý. Žádná banka totiž neumožňuje okamžité zřízení úvěru – kontrola všech dokladů trvá. Proto jsou půjčky ihned na ruku jediným řešením, jak získat úvěr v krátké době.