Nízké příjmy ani dluhy vám ve zřízení úvěru nezabrání

posted in: Akční novinky | 0

Pokud vaše příjmy nejsou zrovna vysoké nebo máte záznam v registru dlužníků, stále máte možnost zřídit si úvěr. Tuto možnost rozhodně nehledejte v bance, banky mají totiž velmi přísné podmínky pro schvalování úvěrů. Půjčka z bankovního sektoru je zamítnuta všem, kteří mají nízký příjem nebo problémy se splácením. Na trhu je však velké množství nebankovních společností, které nabízí produkty přímo určené rizikovějším klientům. Jasným příkladem jsou půjčky bez potvrzení o příjmu, které jsou vhodné i pro ty, kteří mají podprůměrný příjem a úvěr v bance si nemohou dovolit. Takových je mnoho, proto se jedná o nejvyhledávanější a nejoblíbenější nebankovní úvěr vůbec. Produkt je oblíbený i mezi nezaměstnanými, jelikož se jedná o jedinou možnost zřízení úvěru v takové situaci.

Produktů je však mnohem více. Oblíbené jsou i půjčky bez registru a poplatku, které umožňují zřízení půjčky i v případě, udělali-li jste krok vedle a octli se v registru dlužníků. Do registru se totiž vůbec nenahlíží, nezáleží tak na tom, máte-li nějaké dluhy a jak jsou vysoké. Tyto produkty jsou navíc zřízeny bez poplatků předem či skrytých poplatků, při zřizování tak budete přesně vědět, kolik ve výsledku zaplatíte. Zvláštním typem jsou půjčky na směnku.

Mnohým jsou neprávem označovány za rizikové Ve skutečnosti sami o sobě rizikové vůbec nejsou, problém je v tom, že je může zřídit každý, existují tedy i různí podvodníci. Při správném výběru zřizovatele se však jedná o kvalitní produkt, který může být výhodný. Zřízení je navíc většinou okamžité, je tak vhodný pro ty, kteří potřebují peníze ve velmi krátké době.

Zřízení těchto úvěrů probíhá obvykle pomocí online formuláře, nemusíte tak učinit jediný krok z vašeho domu. Stačí jen vyplnit nejdůležitější údaje a počkat, než vám peníze dorazí na účet.