Neplatiči i nezaměstnaní si úvěry zřídit můžou

posted in: Akční novinky | 0

Pokud si myslíte, že si úvěr nemůžete dovolit, protože máte nízké příjmy nebo jste měli v minulosti problémy se splácením, jste na omylu. Je totiž hned několik možností, jak si zřídit úvěr i v případě, řadíte-li se do skupiny rizikových klientů. Ano, jedinou možností jsou však úvěry z nebankovní sféry, protože podmínky bankovních úvěrů jsou skutečně přísné. Např. půjčka bez doložení příjmu je velmi kvalitním, výhodným a vyhledávaným produktem, který na poli nebankovních úvěrů nemá konkurence. Jedná se o velmi kvalitní, vyhledávaný a bezpečný produkt.
Nebankovní společnosti nabízí produkty takřka pro každého a vyplňují tak prázdné místo, vytvořené bankami. Zatímco úvěr v bance si může dovolit jen skutečně zaopatřený a důvěryhodný klient, nebankovní úvěry jsou vhodné takřka pro každého. Máte-li nízký příjem a chtěli byste si půjčku zřídit, půjčka bez doložení příjmu je jasnou volbou. Nemusíte zde totiž doložit doklad o výši příjmu, vůbec tak nezáleží na tom, kolik vyděláváte. Úvěr vám bude zřízen i v případě, jsou-li vaše příjmu nulové.
Další možností jsou půjčky bez registru. Máte záznam v registru dlužníků a rádi byste si úvěr v bance zřídili? Pokud tomu tak je, pak je tento produkt vhodný právě pro vás. Banka totiž nezřídí úvěr nikomu se záznamem ve zmíněném registru. Dostat se do tohoto registru však není nijak obtížné. Stačí jen zapomenou několik málo splátek. Dostat se však z něj je mnohem náročnější, jelikož vám záznam setrvá ještě několik let poté, co všechny dluhy zaplatíte. Proto jsou půjčky bez registru jednoznačně kvalitním řešením, půjčka vám bude zřízena i v případě záznamu.
Dobrým příkladem kvalitního a bezpečného produktu je smart půjčka. Ta patří mezi oblíbené a vyhledávané nebankovní produkty, které se vyrovnávají těm bankovním. Právě smart půjčka patří mezi velmi vyhledávané nebankovní úvěry, jelikož si je může zřídit téměř každý, navíc mají dobré renomé, mnoho klientů a bohaté zkušenosti. Maximální výše zřizovaného produktu je 50 tisíc Kč.