Nejoblíbenější nebankovní produkty v roce 2012

posted in: Akční novinky | 0

Bez zbytečných okolků přistoupíme k jádru věci. Je obecně známé, že bankovní instituce mají velmi přísné podmínky pro schvalování úvěrů. Právě proto jsou alternativní volbou nebankovní společnosti, které nabízí možnost zřízení úvěru i těm, kteří si jej v bance nemohou dovolit. Proč mají vlastně banky tak přísné podmínky? Je to snadné. Snaží se omezit počet případných neplatičů. Máte nízký příjem? Měli jste v minulosti problémy se splácením? Máte jisté, že vám bude úvěr zamítnutý. Pojďme si tedy představit alternativní možnosti úvěrů.
Největší počet zamítnutých bankovních produktů je z důvodu nízkého příjmu. Je-li váš příjem nízký a rádi byste si zřídili úvěr , stačí se porozhlédnout po nebankovních společnostech a najít půjčky bez potvrzení o přijmu. Ty jsou jednoznačně nejoblíbenější a nejvyhledávanější úvěry vůbec. Jsou vaše příjmy nízké? Pak jsou půjčky bez potvrzení o příjmu jednoznačným řešením. Vůbec nezáleží na tom, kolik vyděláváte, doklad o výši příjmů totiž není vůbec potřeba. Tento produkt je tak vhodný i pro nezaměstnané či ženy na mateřské dovolené.
Druhým nejoblíbenějším nebankovním produktem jsou půjčky bez registru a poplatku. Mnoho zamítnutých úvěrů v bance je totiž z důvodu nesplácení v minulosti. Pokud máte záznam v registru dlužníků, žádná banka vám úvěr nechválí. Problém je však v tom, že z registru dlužníků není úniku. Jediným kvalitním řešením jsou právě půjčky bez registru a poplatku, které vám budou schváleny bez ohledu na to, jestli máte nějaké dluhy a jak jsou vysoké.
Posledním typem úvěru, o kterém se zmíníme, jsou půjčky od soukromých osob. Již z názvu je patrné, že jsou zřizovány soukromými investory. Tyto úvěry jsou tak individuální – se zřizovatelem se můžete velmi snadno domluvit na konkrétních podmínkách. Půjčky od soukromých osob jsou vhodné pro ty, kteří ví, co od půjčky očekávají.