Nebojte, nebankovní úvěry nekoušou!

posted in: Akční novinky | 0

Máte strach z nebankovních úvěrů? Nemusíte se ničeho obávat, jelikož nebankovní půjčky jsou v současné době skutečně na vysoké úrovni. Zvažujete-li tedy zřízení úvěry a nemůžete-li si dovolit bankovní cestu, nebankovní půjčky nejsou o nic horší.
Typickým příkladem jsou nebankovní půjčky bez registru a zástavy, o které je neskutečný zájem a to především ze strany dlužníků a neplatičů. Pokud jste měli v minulosti byť sebemenší problémy se splácením, bankovní společnost vám úvěr jednoznačně zamítne. Něco jako „druhá šance“ u banky neexistuje. Zkrátka, pokud jste se jednou dopustili prohřešku nesplácení, v očích bank jste již viděni jako neplatiči a tedy rizikoví klienti. Nebankovní společnosti nabízí právě nebankovní půjčky bez registru zástavy, které jsou přímo určeny všem, kteří mají záznam ve zmíněném registru.
Existují však i jiné úvěry z nebankovní sféry. Velký úspěch sklízí půjčky od soukromých osob. Z názvu je patrné, že jsou zřizovány soukromými investory, což přináší celou řadu výhod. Hlavním důvodem, proč jsou tyto úvěry tak oblíbené, je především přístupnost a loajalita. Pokud máte nějaké konkrétní požadavky, se zřizovatelem půjčky od soukromých osob se můžete velice snadno domluvit a získat tak úvěr šitý na míru. Je jasné, že každý má trochu jinou představu, proto je právě tento typ úvěru ideálním řešením.
A na závěr si představíme i půjčky na směnku, označované často za rizikové. Je tomu skutečně tak? Ano i ne. Problém je totiž v tom, že tyto úvěry může nabízet skutečně každý. Pokud však znáte kvalitního zřizovatele nebo vám byl někdo seriózní doporučen, pak jsou půjčky na směnku ideální řešením všech problémů.