Nebankovní úvěr na bydlení

posted in: Akční novinky | 0

Rádi byste rekonstruovali byt? Chcete postavit dům? Koupit chatku? Pak se jistě neobejdete bez kvalitní půjčky na bydlení. Možná se Vám stala nemilá věc – navštívili jste bankovní společnost za účelem zřízení úvěru a zjistili jste, že Vám byl úvěr zamítnut. Důvod – patříte mezi potenciálně rizikové klienty. Nic si z toho nedělejte, takových, jako jste Vy, je skutečně mnoho. Řešení tohoto problémů je skutečně snadné. Stačí si vybrat jednu z mnoha nebankovních společností, u kterých zřízení úvěru nebude žádným problémem. Nebankovní společnosti mají totiž mnohem benevolentnější podmínky pro schvalování úvěrů. Nízký příjem či problémy se splácením tak nemusí být žádným problémem. Ano, tyto firmy jsou skutečně bezpečné, na trhu totiž působí i několik let a za dobu svého působení si vybudovali dobré zázemí ze strany klientely. Mají bohaté zkušenosti a ví, co dnešní klienti od úvěru očekávají.
Stejně jako v bance tak i tady můžete získat hypotéku. Nese název nebankovní hypotéka a je vhodná nejen pro ty, kteří si ji nemohou zřídit v bance. Jaké má hlavní výhody? Je vhodná pro ty, kteří mají podprůměrný příjem, není totiž nahlíženo do dokladu o výši příjmů. Nebankovní hypotéka je tak vhodná pro nezaměstnané. Je vhodná ale i pro neplatiče, jelikož není nahlíženo do registru dlužníků. Často si ji zřizují i ti, kteří si bankovní hypotéku mohou dovolit, žádná banka Vám totiž nezřídí úvěr ze dne na den. Kontrola všech dokladů zabere nějaký čas. U nebankovního produktu není co kontrolovat, takže je vše velice svižné.
Pokud Vám vyhovuje styl hypotéky – dlouhodobý úvěr s nízkým úrokem – a nechcete půjčené prostředky použít k financování nemovitosti, americká hypotéka může být tím, co hledáte. Nebankovní americká hypotéka je bezúčelový druh hypotéky, nemusíte tak dokládat, k jakým účelům budou finance použity. Je to jen na Vás, jak budete s penězi nakládat.