Když nízký příjem není překážkou

posted in: Akční novinky | 0

Vzdali jste boj o zřízení úvěru v době, kdy Vám byl zamítnutý v bance? Je známo, že banky mají velmi přísné podmínky pro schvalování úvěrů a těm, kteří mají nízký příjem, je jednoduše zamítnou. To je standardní postup, díky kterému dochází k zamezení počtu neplatičů. Pokud tedy máte podprůměrný příjem, úvěr v bance si jednoduše zřídit nemůžete. Právě proto se na trhu objevila řada společností, která profituje právě na těchto přísných podmínkách a nabízí možnost zřízení úvěru těm, kteří si úvěr v bance dovolit nemohou. Z těchto firem v dnešní době strach mít nemusíte. Pokud si vyberete z těch, které mají dobrou pověst, možná získáte ve výsledku produkt kvalitnější než v bance.

Nebankovní půjčky jsou tedy kvalitním a jednoduchým řešením tohoto problému. Jsou stále populárnější, jelikož umožňují zřízení úvěru bez zbytečných komplikací, dokladů či potvrzení. Zřízení je svižné a skutečně rychlé. Typickým příkladem jsou půjčky bez potvrzení o přijmu, o které je neskutečný zájem. Jsou určeny právě těm, kteří si úvěr v bance nemohou dovolit z důvodu nízkého příjmu. Není vyžadován doklad, na kterém by byl uveden pravidelný příjem, půjčky bez potvrzení o příjmu si mohou bez obav zřídit i nezaměstnané.

Existují i další nebankovní půjčky. Takové, které jsou zřizovány soukromým investorem, který tak na základě úroků zvyšuje svůj kapitál, se nazývají půjčky od soukromých osob. I ty se staly velmi oblíbenými, a to z jednoho prostého důvodu. Zatímco u jiných produktů máte pevně stanovené podmínky, u půjček od soukromých osob se můžete se zřizovatelem domluvit na konkrétních podmínkách a získat tak půjčky na míru, půjčky snů.