Když nezaměstnanost není překážkou

posted in: Akční novinky | 0

Jste v tísnivé finanční situaci? Octli jste se bez práce, žádnou nemůžete najít a potřebujete peníze, je smutné, že bankovní instituce nepůjčí peníze těm, které je skutečně potřebují. Banky si totiž vybírají jen takové klienty, u kterých si mohou být stoprocentně jisti, že budou schopni splácet. Naštěstí existují i nebankovní společnosti, nabízející půjčky pro nezaměstnané.
Tento produkt patří jednoznačně mezi nejvyhledávanější a nejoblíbenější produkty z nebankovní sféry vůbec. Důvod, proč jsou tak oblíbené, je zřejmý. Banky nepůjčí peníze nikomu s podprůměrným příjmem, klienty si vybírají podle přesně stanovených pravidel. O své peníze se totiž neskutečně bojí a snaží se minimalizovat možnost nesplácením. Nebankovní půjčky bez příjmu jsou vám však zřízeny bez dokladu o výši příjmů. Nemusíte tak vůbec dokládat, kolik měsíčně vyděláváte a zda vůbec.
Tyto produkty jsou vhodné nejen pro nezaměstnané, i když právě ti tvoří největší procento klientů. Neexistuje totiž prakticky žádná jiná možnost získání kvalitního úvěru v případě nulového příjmu. Zmíněné půjčky bez příjmu se však staly vyhledávanými i mezi studenty či důchodci.
Velký zájem o půjčky bez příjmu je i ze strany matek na md, nejčastěji těch svobodných. Právě ty totiž nemají krom minimálních přídavků žádné příjmy a je tak až nemožné kvalitně uživit sebe i dítě.
Ovšem existují i půjčky do 24 hodin, o které se zajímají i ti, kteří si bankovní variantu mohou dovolit. Žádná banka totiž neumožňuje okamžité zřízení úvěru, jelikož kontrola všech důležitých dokladů zabere nějaký čas. Nebankovní společnosti prakticky žádné doklady nevyžadují, takže zřízení půjčky do 24 hodin je takřka okamžité.