Hypotéku může mít dnes každý!

posted in: Akční novinky | 0

Hypotéky patří v současné době mezi skutečně vyhledávané produkty v oblasti úvěrů. Nebankovní hypotéka je vlastně úvěr s nízkým úrokem a dlouhodobým splácením, většinou je určen přímo pro financování nemovitosti. Pokud tedy plánujete rekonstrukci či stavbu nemovitosti, bez hypotéky se pravděpodobně neobejdete.
Bohužel, stejně jako všechny úvěry z banky je velice náročné jejich získání. Banky mají totiž o své finance strach a tak se snaží dělat vše pro to, aby nedocházelo k případnému nesplácení. Proto je mnoho potenciálních zákazníků přebráno „sítem“ a zřídit si hypotéku v bance mohou jen skutečně zaopatření.
Nebankovní společnosti se rozhodly nabízet produkt pod označením nebankovní hypotéka. Tento produkt je stejně jako všechny nebankovní produkty přístupný široké veřejnosti, dalo by se říci, že je určen právě těm, kteří si hypotéku nemohou zřídit v bance. Ovšem z mnoha aspektů tento produkt předčí i produkt bankovní.
Proč je nebankovní hypotéka tak oblíbené? Může si ji zřídit takřka každý. Měli jste v minulosti problémy se splácením? Pokud ano, není to problém, jelikož se nenahlíží do registru dlužníků. Stejně tak nevadí, je-li váš příjem nízký, doklad o výši příjmu totiž není vyžadován. Zřízení tohoto produktu je takřka okamžité, což je skutečný krok vpřed ve srovnání s hypotékou bankovní. V bance trvá zřízení dny až týdny, kontrola všech dokladů a dokumentů je náročným úkonem. Nebankovní společnosti prakticky žádné dokumenty nevyžadují, není tak nic, co by zdržovalo.
Ti, kteří by chtěli hypotéku k jiným účelům, než financování nemovitosti, ocení produkt americká hypotéka. Jedná se o skutečně vyhledávaný produkt, který je bezúčelový. Co to pro vás znamená? Produkt americká hypotéka nevyžaduje potvrzení o využití financí, půjčené peníze tak můžete využít k čekmukoli.