Hypotéka? Zkuste to nebankovně!

posted in: Akční novinky | 0

Pokud jste se rozhodli koupit, rekonstruovat či postavit byt či dům, jistě zvažujete nad zřízením hypotéky. Málokdo má možnost zaplatit celou část hotově a právě proto volí možnost hypotéky. Jak to tak bývá, banky mají přísné podmínky pro schvalování půjček a právě Vy si hypotéku v bance dovolit nemůžete. Víte však, že existují i jiné možnosti zřízení půjčky, které jsou na tom ve srovnání s bankami stejně, ne-li lépe? Hovořím o produktu nebankovní hypotéka, který se stává trendem.
Nebankovní hypotéka je velmi oblíbený produkt, nabízený mnohými nebankovními společnostmi. V dnešní době je na českém trhu skutečně nepřeberné množství nebankovních společností s dobrým jménem, které nabízí právě produkt nebankovní hypotéka. Hlavní výhoda tohoto produktu oproti bankovní variantě je především dostupnost. Zatímco hypotéku v bance si může dovolit jen málokdo, nebankovní hypotéka je přístupná skutečně každému. Pokud tedy i Vy toužíte po hypotéce, nebankovní hypotéka je skvělou volbou.
Měli jste v minulosti problémy se splácením? Máte nízký příjem? Nebankovní hypotéka Vám bude schválena i tak. Podmínky jsou skutečně benevolentní a tak si produkt nebankovní hypotéka může dovolit prakticky každý. Navíc, zřízení je velmi snadné! Stačí jen vyplnit krátký online formulář a čekat na schválení. Už ani krok z vašeho domova!
Pro ty, kterým vyhovuje dlouhá doba splácení a nízké úroky a chtěli by tak hypotéku, jejíž obnos by použily k financování jiné věci než nemovitosti, existuje speciální produkt. Jmenuje se americká hypotéka. Americká hypotéka je tzv. bezúčelový úvěr. Produkt americká hypotéka si můžete zřídit bez udání důvodů, její prostředky tak můžete použít úplně na cokoliv. Americká hypotéka je velmi oblíbeným způsobem zřizování úvěrů s dlouhodobým splácením.