Druhy nebankovních úvěrů

posted in: Akční novinky | 0

V současné době se na trhu nachází skutečně velké množství nebankovních společností a zájem o ně je skutečně velký. Nabízí totiž produkty vhodné pro každého, ti, kteří si nemohou dovolit bankovní úvěr tak automaticky volí možnost nebankovního úvěru. Typickým příkladem jsou půjčky bez potvrzení o přijmu. Je mnoho těch, kteří navštívili bankovní instituce, čekali dlouhou dobu ve frontě a až se dostali na řadu, zjistili, že je jim úvěr zamítnutý. Výše příjmů je totiž nedostatečná. Právě proto tu jsou zmíněné nebankovní úvěry, které jsou zřízeny bez nahlížení do dokladu o výši příjmů. Půjčky bez potvrzení o příjmu vám tak budou zřízeny bez ohledu na to, jak vysoké vaše příjmy jsou. Ano, jak jistě tušíte, tyto půjčky jsou vhodné i pro nezaměstnané.
Je také mnoho těch, kteří si úvěr v bance nemohou zřídit z důvodu. Že v minulosti udělali krok vedle a octli se v registru dlužníků. Z registru dlužníků totiž není úniku a banka nezřídí úvěr nikomu, kdo se v něm nachází. Jedná se tak o jakýsi „začarovaný kruh“. Problém vyřeší snadno půjčky bez registru a poplatku, které jsou nabízeny jak jinak než nebankovními společnostmi. Tyto úvěry jsou ideální pro všechny, kteří hledají možnost druhé šance a mají záznam v registru dlužníků. Do zmíněného registru totiž není vůbec nahlíženo, máte-li tak nějaké dluhy, při zřízení půjčky bez registru a poplatků to nebude mít žádný vliv na schválení. Navíc, neplatíte žádné poplatky předem ani žádné skryté poplatky, nemusíte se tak bát případného podvodu.
A na konec si představíme půjčky od soukromých osob, které patří k nejflexibilnějším úvěrům vůbec. Jsou totiž zřizovány soukromými investory, se kterými se můžete velmi snadno domluvit na individuálním splátkovém programu. Půjčky od soukromých osob jsou tak vyzrálým produktem pro ty, kteří ví, co od půjčky čekají.