Kolik si vlastně můžu půjčit?

Půjčku, kterou nabízíme na míru klientům si lze sjednat již od 5 000 Kč až po 50 000 Kč. Výši půjčky si můžete zvolit dle vlastních možností a potřeb po dohodě s obchodním zástupcem.


Jak můžu získat půjčku?

Stačí vyplnit online formulář s žádostí o půjčku, vybrat si cílovou částku a výši splátek, které jste schopni splácet. V čase, který si sami zvolíte Vás kontaktuje obchodní zástupce a domluví si s Vámi osobní schůzku u Vás doma, nebo na jiném místě, které Vám bude vyhovovat. Obchodní zástupce Vás následně navštíví, vysvětlí podrobnosti a možnosti půjčky. V případě zájmu smlouvu podepíšete a obchodní zástupce Vám vyplatí požadované peníze.


Mám zápis v rejstříku dlužníků, dostanu půjčku?

Registr dlužníků nás nezajímá. Bereme v potaz pouze Vaše aktuální finanční možnosti. Zápis v rejstříku dlužníků tedy nemá žádný vliv na vyřízení půjčky.


Co budu potřebovat za doklady?

K vyřízení půjčky budete potřebovat občanský průkaz a druhý doklad o potvrzení totožnosti(kartička pojišťovny, řidičský průkaz, rodný list, atd.)


Budu platit poplatky za půjčku?

Naše půjčky neobsahují žádné skryté ani dodatečné poplatky. Celkovou částku(souhrn všech splátek) se dozvíte od obchodního zástupce před sjednáním půjčky. Nemějte tedy strach ze skrytých poplatků.


Jak jsou řešeny splátky?

Splátky jsou v pravidelných měsíčních intervalech.


Zapomenu včas poslat splátku, co se bude dít?

Pokud neodešlete z jakéhokoliv důvodu včas splátku, kontaktujte Vašeho obchodního zástupce, který s Vámi ochotně problém vyřeší dle vašich možností a vzájemné domluvy.


Jaká bude úroková sazba a RPSN?

Úroková sazba a celkové RPSN se odvyjí podle konkrétní půjčky. Záleží jen na Vás, jaké podmínky Vám budou nejvíce vyhovovat a které si s obchodním zástupcem dohodnete.


Můžu předčasně splatit půjčku?

Pokud potřebujete z jakéhokoliv důvodu předčasně splatit půjčku, kontaktujte obchodního zástupce a dohodněte se na nejvýhodnějším řešení.