Banky nejsou jediným řešením

posted in: Akční novinky | 0

Navštívili jste banku za účelem zřízení úvěru, ten vám byl však bez okolků zamítnutý? Nevzdávejte válku bez boje, existují i jiná řešení, jak získat kvalitní a bezpečnou půjčku. Pokud vám byl úvěr zamítnutý např. z důvodu, že máte podprůměrný příjem, můžete si zřídit půjčky bez potvrzení o příjmu. Ty patří mezi nejvyhledávanější nebankovní úvěry vůbec. Těch, kteří si nemohou dovolit úvěr v bance z důvodu nízkého příjmu je skutečně mnoho. Právě proto využívají situace nebankovní společnosti a nabízí produkty i pro rizikové klienty. Z nebankovních společností žádný strach mít nemusíte, protože je mnoho těch, které mají skvělé renomé, bohaté zkušenosti a ví, co dnešní klienti hledají.

Půjčky bez potvrzení o příjmu jsou skvělým příkladem. Jsou zřizovány bez nahlížení do dokladu o výši příjmu, takže vůbec nezáleží na tom, jak velký příjem máte. Tento produkt je tak vhodný i pro nezaměstnané, kteří nemají vůbec žádné příjmy. Zájem o tento produkt je ze strany nezaměstnaných, důchodců, studentů a také žen na mateřské dovolené.

I půjčky bez registru a poplatku jsou velmi vyhledávané. Jsou vhodné pro ty, kteří měli v minulosti problémy se splácením a octli se tak v registru dlužníků. Je známo, že banky neschválí úvěr nikou, kdo má v registru dlužníků nějaký záznam. U půjčky bez registru a poplatků není do registru dlužníků nahlíženo, takže nevadí, máte-li nějaké resty.

A na závěr půjčky na směnku, které jsou často neprávem označovány za rizikové či nebezpečné. Problém je v tom, že úvěr takového typu může poskytovat skutečně každý. Je tak nutné najít kvalitního zřizovatele a dát si pozor na sepsanou směnku. Pokud bude vše v pořádku, pak mohou být právě půjčky na směnku řešením, které vy\řeší mnohé problémy.