Banky jsou přísné, zkuste to jinak

posted in: Akční novinky | 0

Pokud patříte mezi ty, kteří po první návštěvě banky poznali, že bankovní půjčku nikdy mít nebudou, čtěte dále. Je známé, že banky mají extrémně přísné podmínky pro schvalování půjček. Je mnoho těch, kteří si půjčku v bance dovolit nemohou a musí se stejně jako Vy porozhlédnout po alternativním řešení. To však neznamená, že alternativní řešení je méně kvalitní než zřízení úvěru v bance. Dnešní nebankovní společnosti jsou schopny poskytnout často kvalitnější produkty, než na které narazíte v bance.

Proč jsou vlastně banky ve schvalování úvěrů tak přísné? Bankovní instituce se o své peníze neskutečně bojí, snaží se tedy minimalizovat počet případných neplatičů. Půjčky v bance jsou schvalovány podle určitých měřítek a nikoli individuálně. Nesplňujete-li tedy dané podmínky, bankovní půjčka Vám bude zkrátka zamítnuta. Porozhlédněte se po nebankovním řešení, možností je mnoho!

Banka Vám zamítla půjčku z důvodu nízkého příjmu? Řešení je snadné, stačí navštívit nebankovní společnosti a zřídit si půjčky pro nezaměstnané. Tyto úvěry jsou pravděpodobně nejoblíbenější, jelikož největší počet zamítnutých úvěrů je právě z důvodu nízkého příjmu. Půjčky pro nezaměstnané tak přináší jedinečnou možnost zřízení úvěru i pro ty, kteří mají nízký či dokonce nulový příjem. Není vyžadován doklad o výši příjmu, úvěr si tak může dovolit skutečně každý.

Další možností jsou nebankovní půjčky bez registru a zástavy. I ty jsou veřejností opěvované, protože pokud jste měli v minulosti problémy se splácením a octli jste se v registru dlužníků, již nikdy se nebudete moci úvěr v bance zřídit. Nebankovní půjčky bez registru a zástavy Vám to umožní.
Existují i půjčky od soukromých osob. Ty jsou zřizovány obvykle soukromými investory. Tyto úvěry mají neskutečnou výhodu v tom, že se se zřizovatelem můžete domluvit prakticky na libovolných podmínkách. Proto jsou půjčky od soukromých osob často označovány jako půjčky šité na míru.