Alternativní způsoby zřízení úvěru

posted in: Akční novinky | 0

Pokud si úvěr v bance nemůžete dovolit, musíte se porozhlédnout po alternativním řešení. Na dnešním trhu je hned několik způsobů, jak si úvěr v bance dovolit. Nejoblíbenějším a nejvyhledávanějším způsobem jsou nebankovní společnosti nebo úvěry ze soukromého sektoru. Především půjčky bez potvrzení o přijmu, nabízené většinou nebankovních společností, sklízí velké úspěchy. Vzhledem k tomu, že nejvíce zamítnutých bankovních úvěrů je právě z důvodu nízkého příjmu, jsou tyto úvěry skutečně žádané. Při zřizování nebudete potřebovat doklad o výši příjmů, nezáleží tak na tom, jak jsou vaše příjmy vysoké a jsou-li vůbec nějaké. Produkt je tak ideálním řešením pro nezaměstnané, kteří nutně potřebují pomoc ve formě finanční injekce.
Dalším vyhledávaným produktem s velkými ovacemi jsou nebankovní půjčky bez registru a zástavy. Pokud jste v minulosti udělali krok vedle a octli se v registru dlužníků, právě tyto úvěry jsou jasným řešením. Zatímco banky možnost druhé šance nenabízí, tyto půjčky jsou k tomu přímo stvořené. Bez ohledu na to, máte-li nějaké dluhy a tedy i záznam v registru dlužníků vám bude úvěr schválen. O produktu tohoto typu je velký zájem, jelikož banky zamítnou úvěr každému se záznamem v registru. Bohužel, záznam setrvává i v případě splacení všech dluhů. Možná však hledáte řešení, kde nebudete muset vycházet jen z předem vytvořených schémat, kde si budete moci sami určit svůj splátkový kalendář. Řešením jsou půjčky od soukromých osob.
S investorem se můžete domluvit na požadovaných podmínkách a získat tak úvěr šitý na míru. Nemusíte se omezovat jen na předem stanovené podmínky, domluvit se můžete prakticky na čemkoli. Produkt tohoto typu je ideálním řešením pro všechny, kteří mají představu o požadovaném produktu a vědí, co chtějí.