Alternativní půjčky během chvíle

posted in: Akční novinky | 0

Přemýšleli jste nad tím, že byste si zřídili půjčku? Víte, že existují i jiné způsoby, než jen návštěva banky? V současné době existuje mnoho nebankovních společností, které jsou stejně kvalitní jako banky a nabízí mnohem zajímavější produkty. Pokud hledáte půjčku, na kterou se budete moci spolehnout, bude bezpečná a získáte ji za každé situace, pak jsou nebankovní půjčky online jasným řešením. Jak již bylo zmíněno, existuje mnoho nebankovních společností, hodně jich je renomovaných s velkým počtem klientů, jsou tedy skutečně bezpečné a na stejné úrovni jako banky. Nebankovní půjčky jsou k dispozici v několika typem, pojďme si je tedy představit.

Home Credit půjčka až 180000 bez dokládání příjmů

Potřebné prostředky vám poskytne také Home credit půjčka. Půjčit si můžete částky od 10 000 do 180 000 korun se splatností 12 – 48 měsíců. Půjčka je určena zákazníkům se stabilním příjmem, není určena nezaměstnaným a osobám v insolvenci či s exekucí. Pokud budete půjčku řádně splácet, získáte výhodný úrok 9,9% – za každých 6 řádně uhrazených splátek vám vrátí bonus, čímž dosáhnete tohoto úroku.

Půjčky bez registru a bez příjmu

Ty jsou vhodné pro všechny, kteří si nemohou dovolit půjčku v bance. Banky mají velmi přísné podmínky pro schvalování půjček a pokud jste tedy měli problémy se splácením a octli jste se v registru dlužníků či je Váš příjme podprůměrný, půjčky bez doložení příjmu jsou skvělou volbou právě pro Vás.

Půjčky bez poplatku a bez zástavy

Chcete-li mít půjčku maximálně bezpečnou a bez rizika, volte právě nebankovní půjčky bez zástavy. U půjčky bez zástavy a bez poplatku neplatíte žádné poplatky předem ani žádné skryté poplatky během splácení. Hned od začátku přesně víte, kolik zaplatíte na konci splácení. U půjčky bez zástavy a bez poplatku ani nemusíte zastavit Váš majetek, nehrozí tedy, že byste přišli o nemovitost.

Tyto všechny typy patří mezi půjčky online. Půjčky online můžete během několika minut rychle zřídit přes internet pomocí online formuláře. Půjčky online se staly velmi oblíbený způsobem zřizování půjček.