Alternativní možnosti zřízení půjčky

posted in: Akční novinky | 0

V dnešní době je skutečně mnoho možností, jak si zřídit půjčku. Už tak nejste omezeni jen na půjčky v bance, je mnoho nebankovních společností, které nabízí nebankovní půjčky. Možnost výběru je tak nyní mnohem širší. Je nutné poznamenat, že ne každý si půjčku v bance může dovolit, banky mají totiž skutečně přísné podmínky pro schvalování půjček. Snaží se tak omezit počet neplatičů, jednoduše řečeno, o své peníze se bojí. Právě proto je mnoho těch, kteří si půjčku v bance ani dovolit nemohou. Nejčastější důvody pro zamítnutí půjčky v bance jsou nízký příjem či problémy se splácením v minulosti. Právě proto jsou na poli nebankovních společností nabízené produkty vhodné i pro ty, kteří si půjčku v bance dovolit nemohou.

Sem patří asi nejoblíbenější půjčky vůbec, půjčky bez potvrzení o příjmu. Půjčky bez potvrzení o příjmu se staly velmi oblíbenými především z důvodu, že je mnoho těch, kteří si bankovní půjčku nemohou zřídit právě díky nízkému příjmu. Banky mají v tomto směru postavenou laťku skutečně vysoko a tak ten, kdo si chce úvěr v bance zřídit, musí být skutečně finančně zaopatřený. A přitom půjčku často potřebují právě ti, kteří na tom nejsou finančně nejlépe! Právě proto tu jsou půjčky bez potvrzení o příjmu.

Dalším typem jsou půjčky bez registru a poplatku. Půjčky bez registru a poplatků jsou vhodné pro ty, kteří si nemohou bankovní úvěr dovolit z důvodu problémů se splácením, a to i v minulosti. Pokud máte záznam v registru dlužníků a i přesto chcete úvěr, půjčky bez registru a poplatků jsou jasnou volbou. U půjčky bez registru a poplatků navíc neplatíte žádné skryté poplatky ani poplatky předem, máte tak jistotu, že nebudete podvedeni.

Nejrizikovějším nebankovním typem půjčky jsou půjčky na směnku. Problém půjčky na směnku spočívá v tom, že ji může nabízet prakticky každý, můžete tak narazit i na podvodníky. Pokud však narazíte na kvalitního zřizovatele půjčky na směnku, můžete získat kvalitní, výhodný a prvotřídní úvěr.